Albërie Hadergjonaj: Kam oferta nga djem të rinj, por ….(VIDEO)
Në emisionin e përjavshëm në Kosovë Show mysafire e radhës ishte këngëtarja Albërie Hadërgjonaj.

Albërie Hadërgjonaj foli për karrierën dhe për jetën e saj private.
Ajo tha se qe 25 vjet është në skenë pasi e do shumë muzikën si dhe do të vazhdojë akoma të merret me të.

E pyetur rreth shtypit rozë që po e përfole për gjoksin e saj, ajo tha “që shyqyr qe i kemi këto gazeta edhe pse disa gjera po i bëjnë pak te mëdha…”.

Në pyetjen se a do të martohet ndonjëherë, gjyshja më seksi shqiptare tha që nuk e ka njëherë këtë synim edhe pse ka shume oferta, madje edhe nga djem të rinj

Në këtë emision mysafir ishte edhe këngëtari Shqipri Kelmendi, i cili promovoi këngën e tij të fundit./Albeu.com/

Shtuar më 05/03/2017, ora 22:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori