Akuzohet për zhvatje parash, Loredana dhe Mozzik shkrepin me armë zjarri publikisht (VIDEO)
View this post on Instagram

Bonnie und Clyde Tour im März! @mozzik

A post shared by Loredana (@loredana) on

Loredana ka habitur me gjestin e saj, pasi vazhdon të jetë e ndjekur nga policia me akuzën për mashtrim të një çifti dhe marrjen e parave të tyre, mijëra franga.

Reperia, ishte ajo e cila ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social ‘Instagram’ një video bashkë me bashkëshortin, Mozzik duke shkrepur me armë zjarri.

"Bonnie dhe Clyde në turne në Mars" - përshkruan videon reperia.

Ndërkohë, sipas mediave zvicerane Loredana së fundi ka ndërruar avokatin e saj duke larguar Tomë Gashin dhe Arian Sadikun.

Shtuar më 13/07/2019, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori