Aktorja turke e serialit “Më fal”, premton se do t'i vizitojë shqiptarët (VIDEO)
Ajo u bë e njohur në shtetin turk në saje të rolit të “Baharit” në serialin “Më fal (Beni Affet)”.

Por, përveç famës që ka bërë në vendlindje, Gaye Turgut ka marr vëmendjen edhe ndër shqiptarët shkaku i serialit të sipërpërmendur.

E duket se aktorja është e vetëdijshme rreth kësaj dhe ka premtuar se do t'i vizitojë shqiptarët.

Të paktën kështu ka premtuar vet ajo, teksa u xhirua nga një shqiptar i quajtur Emin Muca, i cili ka qenë prezent kur seriali xhirohej, duke bërë foto e video edhe me aktorët tjerë. Epo ''Bahar'' mirësevjen. /albeu.com/


Shtuar më 12/01/2018, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori