Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Aktori i i njohur tek seriali ''Sarasvatiçandra'' do të vizitojë Shqipërin (VIDEO)
Prej muajsh tashmë bëri bujë lidhja e modeles shqiptare Ilda Kroni me vëllain e aktorit kryesor të një nga telenovelave më të dashura për gjithë shqiptarët, ''Sarasvatichandra''.

Gjatë emisionit ''Rudina'' modelja tregoi se si e priti familja lidhjen e saj me aktorin.

''Gjithmonë i kam treguar familjes për shoqërinë dhe lidhjet, edhe për Ashish ishte e njëjta. Unë i kam thënë mamit kur nisa të dal me të.

Mami e kishte parë Ashishin dhe ishte e surprizuar. Ata donin që unë të isha në një lidhje serioze me një shqiptar, por nuk e kanë problem gjithsesi'', tha modelja.

Por Ashish Kapoor, në lidhjen ''Skype'' foli edhe shqip, madje ai tregoi se së shpejti do të vizitonte Shqipërinë. Në fund të lidhjes ai madje tha edhe mirupafshim. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2018, ora 12:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori