Aksident zinxhir në Tiranë, përplasen tre automjete (VIDEO)
Një aksident zinxhir mësohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Unazës së Re në kryeqytet.

Sipas burimeve të Albeu.com, janë përplasur 3 automjete.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar por priten informacione të tjera në vijim.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti./albeu.com/
Shtuar më 03/12/2019, ora 09:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori