Aksident te "Ura e tabakëve", një makinë përplas dy të rinj me motor (VIDEO)
Pëlqej
Një aksident ka ndodhur sot te "Ura e Tabakëve", teksa një makinë ka përplasur një motor në të cilin udhëtonin dy të rinj.

Sipas një njoftimi të shpërndarë nga Policia rreth orës 12:00, ka ndodhur një përplasje ndërmjet një motori në të cilin ndodheshin dy shtetas, përkatësisht A. G., 35 vjeç dhe E. K, 34 vjeç dhe një automjeti tip" Benz" me drejtues shtetasin T. H.,

Si pasojë janë dërguar menjëherë në Spitalin Ushtarak për të marrë ndihmën e nevojshme si dhe po punohet për sqarimin e plotë të ngjarjes.
Shtuar më 20/03/2017, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori