E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Aksident në autostradën Tiranë- Durrës, një i plagosur (VIDEO)
Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Shkak për aksidentin dyshohet të jetë shpejtësia tej normave të lejuara.

Ndërkohë që për pasojë ka mbetur e plagosur një grua, pasagjerja dhe shoferi ka shpëtuar mrekullisht.

Nga shpejtësia e lartë makina është ka kaluar në anën tjetër të rrugës, duke u kthyer përmbys.

Shtuar më 22/08/2019, ora 13:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori