Aksident i rëndë në Tiranë, fouristrada 'fluturon' nga shpejtësia (VIDEO)
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta në parë në Tiranë ku një makinë raportohet se nga shpejtësia e madhe ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

Nga ky aksident nuk raportohet për viktima por për një person të plagosur që ka qënë pasagjere në makinën e aksidentuar,.

Ngjarja ndodhi afër kryqëzimit të "5 Majit" ndërsa në videot e siguruar nga Albeu.com shihet se makina është coptuar nga përplasja e fortë./albeu.com/
Shtuar më 19/04/2019, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori