Aksident i rëndë në Shkup (VIDEO)
Një kamion dhe një motoçikletë janë përplasur në udhëkryqin tek stacioni hekurudhor në Shkup.

I lënduar ka mbetur ngarësi i motoçikletës. Shkaqet që sollën këtë aksident në orë policore ende nuk dihen.


Policia ka dalë në terren dhe po e shqyrton aksidentin./TV21
Shtuar më 20/05/2020, ora 23:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori