Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Podujevë, 5 të lënduar (VIDEO)
Një aksident në të cilin janë përfshirë 3 automjete ka ndodhur në fshatin Prugovc të Prishtinës.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të lënduar pesë persona, ndërkohë që ambulanca dhe policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihen shkaktarët e këtij aksidenti. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2017, ora 17:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori