Adoleshenti qëllon me pistoletë në mes të oborrit të shkollës, policia fsheh ngjarjen (VIDEO)
Një denoncim i rëndë ka ardhur këtë të premte nga një qytetari i cili ka publikuar pamjet sesi një adoleshent në Durrës ka qëlluar me pistoletë në mes të oborrit të gjimnazit "Naim Frashëri".

Video është bërë publike në profilin e Sali Berishës në rrjetin social. Sipas denoncuesit i riu ka qëlluar me pistoletë në ajër, ndërsa policia e ka fshehur ngjarjen.

Statusi i Berishës dhe më poshtë video:

Qellohet me arme zjarri ne oborrin plot nxenes te gjimnazit Naim Frasheri ne Durres!

Nerkopolicia si zakonisht fsheh krimin!

Lexoni denoncimin dhe shikoni videon e nxenesit dixhital. sb

Persh dua tju derg nje vidio nga gjimnazi i naim fresheri ne dr ku adoleshenti ne prani te nxenesve dhe mesuesve qellon me arm ne ajer policia fsheh krimin
Shtuar më 31/05/2019, ora 18:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori