Adoleshenti pa duar i tregon botës që çdo gjë është e mundur (VIDEO)
Ky adoleshent që ka lindur pa duar u braktis nga familja e tij kur ishte ende i vogël dhe u rrit në një jetimore.

Sot ai është një pianist koncertesh. Alex u adoptua nga një familje në moshën 12 vjeçare.

Familja e tij e re e dinte se ai kishte pasion muzikën kështu që e regjistruan ata në një kurs pianoje.

Ai tashmë performon për mijëra persona.

“Ndonjëhjerë ekziston një forcë e padukshme shpirtërore e cila më ndihmon që të gjej forcën për të vazhduar përpara” /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2016, ora 23:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori