Adelina Tahiri më e nxehtë se kurrë, pozon vetëm me bikini në Mykonos (FOTO & VIDEO)
View this post on Instagram

🐆🐆🐆

A post shared by AdelinaTahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Adelina Tahiri edhe pse u bë kohë që është shkëputur nga muzika, ka qëndruar në krye të mediave rozë.

Këngëtarja bukuroshe ka vendosur t'i përkushtohet familjes, ku së bashku me bashkëshortin po kalojnë pushime super luksoze në Mykonos.

Adelina gjithmonë ka tërhequr vëmendje për shkak të formave të hijshme të trupit dhe pozave provokuese.

Së fundmi ajo ka publikuar në "Instagram" një video në opsionin "slow motion" ku duket qartë se është nga vendi i pushimeve.

E veshur me rrobabanjo leopard dhe një këmishë të hedhur sipër, Adelina buzëqësh para kamerës teksa Era i përkëdhel flokët.

Adelina është e martuar me avokatin maqedonas me të cilin ka dhe një djalë. /albeu.com


Adelina Tahiri i "vë flakën" Mykonos, më e nxehtë se kurrë vetëm me bikini (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 22/08/2019, ora 11:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori