A vritet Night King? Çfarë ndodhi në serinë e 3 të Game of Thrones
(SPOILER ALERT)
Të gjithë fansat e Game of Thrones kanë parë serinë e tretë të këtij seriali që ka gozhduar milion shikues në botë.

Gjatë mbrëmjes së djeshme është transmetuar nga HBO lufta më e madhe në historinë e kinematografisë, e cila zgjati rreth 60 minuta.

Përballja e madhe mes Ushtrisë së të Vdekurve dhe Ushtrisë së të Gjallëve përfundoi me vrasjen e Night">Night King">King nga Arya">Arya me një thikë të bërë nga Ccelik Valerian.

Night">Night King">King ishte duke shkuar për të kapur Bran Stark në momentin kur Arya">Arya vjen nga pas dhe e godët atë.

Deri në atë moment Ushtria e të Vdekurve ishte duke fituar.
Shtuar më 29/04/2019, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori