Ja si duket e droguar Rita Ora (VIDEO)
Rita Ora shfaqet e transformuar në trailerin e filmit “Southpaw”, të publikuar në Youtube së fundmi. Këngëtarja në trailerin 2 minuta e gjysëm të këtij filmi, shfaqet si një përdoruese drogës.

Në këtë film, Ora luan rolin e kundërshtares së Jake, i cili shfaqet në film si boksieri Billy, gruaja e të cilit u vra tragjikisht, ku mbeti i vetëm në rrijten e vajzës së tyre.

Ky është një rol që siç duket dhe nga imazhet e videos e ka kaluar në një botë ndryshe këngëtaren Ora. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2015, ora 16:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori