A do të martohet së shpejti Lori Hoxha? Ja çfarë thotë milionerja shqiptare
Siç ndodh rrallë herë ‘Muzeu historik kombëtar’ në Tiranë , mori një pamje shik duke u shndërruar në një pasarelë të vërtetë sharmi.
Emra të njohur të muzikës, televizionit, e politikës ishin mbledhur për të festuar së bashku me Amin e Ermalin 10 vjetorin e ‘Ami Event’.

Në mesin e shumë të ftuarve ishte edhe Lori Hoxha, e cila për Express Rozë tha është shumë e lumtur që është pjesë e listës së të ftuarve të Amit dhe Ermalit.

Ndër të tjera ajo tha se martesën nuk e sheh në planet e saj. Për më shumë ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2017, ora 16:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori