9 të lënduar nga incidenti me taksi në Boston (VIDEO)
paktën 9 persona kanë mbetur të lënduarBoston pasi një shofer taksie ka humbur kontrollin e makinës së tij dhe ka goditur një grup kalimtarësh në trotuar.

paktën nëntë persona janë lënduar në këtë incident në afërsi të Aeroportit Ndërkombëtar Logan.

Viktimat janë dërguar në disa spitale të zonës.

Globe citoi zyrtarë të cilët thanë se incidenti nuk duket të ketë lidhje me terrorizëm derisa zyrtarë të tjerë nuk besojnë se incidenti ishte i rastësishëm.

Përjashtohet mundësia e një sulmi të mundshëm terrorist. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2017, ora 21:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori