5 videot më të bukura të javës në Albeu (VIDEO)
Të kalosh Lanën me një 4x4, performanca e Tamera Foster në "X Factor UK", vjedhja nga dy të rinj në Brazil, i dehuri ia mabadh me një person mbi makinë, si dhe qenushi që nuk kërcen dot.

Këto janë 5 videot e përzgjedhura nga Albeu.com si videot më të pëlqyera të javës.

Shikoni më poshtë videot. /albeu.com/


Shtuar më 07/09/2013, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori