4 muaj pas vdekjes, Koka zbulon amanetin e Kadelit për dasmën e të birit
Ministri i LSI-se Lefter Koka, me anë të një statusi në “Facebook”, ka uruar djalin e deputeti të ndjerë të LSI-së, Gjovalin Kadeli.

“U be sic ti Gjove deshe, nje dasem ku te mblidheshim te gjithe bashke femijet e tu, nena jote, familjaret, te dashurit e gjithe miqte e tu, te gezonim!”- shkruan Koka.

Statusi i plotë

Se jeta ka dhe gezime!

Me trashegime Admir e Orjela, jete te lumtur dhe bekimet e Zotit te keni!

Me siguri Gjovja sheh nga lart e po ju bekon me buzeqeshjen e tij, ashtu si vetem ai qeshte e po gezon bashke me ne kurorezimin tuaj!

U be sic ti Gjove deshe, nje dasem ku te mblidheshim te gjithe bashke femijet e tu, nena jote, familjaret, te dashurit e gjithe miqte e tu, te gezonim! Na mungon te gjitheve miku im i zemres!

Urime nga zemra e jete te gjate bashke Admir & Orjela! /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2017, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori