22 vjeçarja qan me lot kristali, video që po "pushton" rrjetin (VIDEO)
Së fundmi media britanike “Daili Mail” ka publikuar rastin e veçantë të një vajzë 22-vjeçar.

Ajo jeton në Armeni dhe qan me lot kristali.

Sytë e saj krijojnë mbi 50 kristale në ditë dhe mjekët ende nuk dinë ta shpjegojnë këtë fenomen.

Ajo tregon se kjo gjë ia ka vështirësuar jetën pasi dhimbja është e papërballueshme.

Sipas disa mjekëve thuhet se lëngu i saj i syrit ka nivel të lartë kripe dhe për pasojë krijon edhe kristalet e rrallë.

22-vjeçarja shprehet se më herët ka marrë mjekim për këtë problem, por tani ilaçet nuk i bëjnë më efekt.

Ajo tregon se mjekët janë të shokuar nga ky rast dhe nuk dinë ende ta trajtojnë një rast të tillë.


Shtuar më 23/09/2019, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori