Ukraina fiton kundër Rumanisë (VIDEO)

Ukraina ka mposhtur Rumaninë në ndeshjen miqësore të luajtur në fushë asnjëanëse. Ndeshja mes të dyja ekipeve ka qenë e fortë dhe u shënuan plot shtatë gola. Pjesa e parë e takimit përfundoi me

 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!