Pamje tė rralla: Kur futbolli i Kosovės luhej nėpėr ara (VIDEO)

Në videon e mëposhtme do ta shihni një incizim të vjetër të ndeshjes ndërmjet KF Prishtina dhe KF Kika, që thuhet të jetë e edicionit 1995-96. Edhe pse në atë kohë kushtet për ndeshje ishin katastr

Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
20%
20%
20%