‘R.I.P’ - Kënga e re e Rita Ores (VIDEO)
E famëshmja Rita Ora vjen me këngën e re në bashkëpunim me Tinie Tempah.
Këngëtarja me prejardhje kosovare, ka lansuar këngën dhe klipin më të ri të këngës ‘R.I.P’.

Pas hitit të fundit që pushtoi listat botërore me këngën ‘Hot Rigat Now’, ajo tani sjellë një tjetër hit.
Shtuar më 04/04/2012, ora 15:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori