Rikthehet Dafina Dauti me "Prit pak" (VIDEO)
Dafina Dauti ka sjellë për publikun një këngë më ritme shumë moderne. "Prit pak” quhet kënga dhe vjen si bashkëpunim me reperin Toni. Për një kohë të shkurtër, kënga ka marrë një numër shumë të madh klikimesh. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori