Ndahet nga Casper, J.Lo kalon dhimbjen (VIDEO)
Ndonëse së fundmi është ndarë nga i dashuri Casper Smart, Jennifer Lopez ka vazhduar rrugën, ndërsa ka qënë e pranishme në emisionin e Jimmy Fallon.

44-vjeçarja ka qënë e ftuara speciale dhe ka performuar këngën “Tight Pants”. Ishte e vështirë ta njihje këngëtaren, ndërsa mbante një paruke të zezë në kokë.

Tashmë ajo është fokusuar tek realizimi i albumit të ri “AKA”, i cili del pas disa ditësh. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2014, ora 14:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori