“Mëngjesi im”, klipi i ri nga Sheila Haxhiraj (VIDEO)
Sheila Haxhiraj ka ardhur më pranë fansave të saj, me këngën e re. Fituesja e edicionit të parë të “X Factor Albania”, ka sjellë klipin e saj më të ri që titullohet “Mëngjesi im” dhe vjen në bashkëpunim me grupin Etnon. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori