Një tjetër hit, Adriani dhe Floriani u këndojnë vajzave (VIDEO)
Nuk kishte si të mungonte edhe bashkëpunimi i radhës mes Adrian Gaxhës dhe Florianit. Ata kanë ardhur me një këngë më ndryshe, ku janë gërshetuar shumë elemente të folkut.

Videoklipin e këngës e ka realizuar produksioni Entermedia.

Pas suksesit të këngës së parë "Ngjyra e kuqe", ata nuk janë ndalur. Ky është bashkëpunimi i katërt i dyshes, që është realizuar edhe me videoklip. Behet fjale per këngën "Oj ti qik". /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2014, ora 09:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori