Ja si e këndojnë kinezët këngën e Lady Gagës (VIDEO)
Megjithëse Kina mbetet një shtet jo shumë i hapur ndaj kulturës dhe arti perëndimor ata duket se janë shumë të mirë informuar mbi zhvillimet e fundit.
Në një emision televiziv i transmetuar nga televizioni Hunan TV është kënduar kënga e Lady Gagës, “Bad Romance”.

Në fakt ata sa kanë përdorur muzikën e kësaj kënge se teksti ka qenë tjetër.

Kënga përveçse është përshtatur në gjuhën kineze edhe instrumentet kanë qenë ato tradicionale të këtij vendi. /albeu.com/

Shihni videon:


Shtuar më 10/11/2011, ora 13:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori