Ja çfarë ndodh kur sfidat e ujit përfundojnë me pasoja (VIDEO)
Sfida e kovës me ujë të akullt apo “Ice Bucket Challenge” ka pushtuar gjithë botën. Jo vetëm VIP-at por edhe njerëzit e thjeshtë janë sensibilizuar në masë, ndërsa secili prej tyre e ka demostruar me anë të një video të shkurtër.

Në videon në fjalë do të shihni një përmbledhje të çasteve më gazmore dhe atyre incidenteve që kanë ndodhur me hedhjen e kovës me akull.

Shumë prej tyre kanë marrë dëmtime të lehta, ndërsa nuk kanë nguruar ti ndajnë me miqtë këto momente qesharake. /albeu.com/

Shtuar më 22/08/2014, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori