E rrallë, foshnja tre ditëshe ushqehet vetë me biberon (VIDEO)
Shpesh nënat e reja janë në merak pasi duhet të mësohen me foshjat dhe si ato ti ushqejnë. Por një nënë e re nuk e kishte fare këtë problem, pasi që në ditën e tretë vajza e saj mbante biberonin.

Një video e cila tashmë qarkullon në rrjetet sociale, tregon për këtë mrekulli. Onyi Chiedozie u habit kur vajza e saj Amara, mundi të mbante vetë biberonin edhe pse kishte vetëm 72 orë jetë. Nëna e saj 20 vjeçare është shprehur se nga veprimi i tillë i së bijës, po habiten të gjithë. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori