Ariana Grande sjell “Break Free” (VIDEO)
Këngëtarja Ariana Grande ka treguar në videon e fundit se është me të vërtetë e fuqishme. 21 vjeçarja ka publikuar videoklipin e saj të fundit të këngës “Break Free” në bashkëpunim me DJ Zedd.

Në këtë video, Ariana nxjerr plumba nga gjoksi i saj dhe vendoset në një vend alienësh, të cilët kane fituar fuqi të mbinatyrshme. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori