Ja ēfarė bėjnė tifozėt armenė kur shohin flamurin turk nė "Elbasan Arena" (VIDEO)

Një flamur turk në stadiumin "Elbasan Arena" duke se ka tërbuar mysafirët armen, transmeton Albeu.com. Tifozët e irrituar kanë tentuar të afrohen drejt pjesës shqiptare ku një tifoz shiptarë po u t

 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%