Vogëlushi shkon tek berberi, reagimi i tij do ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)
Pëlqej
Një video e publikuar, po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Në të shfaqet një vogëlush 10 muajsh i quajtur Seraphim, me origjinë nga Greqia i cili po pret flokët për herë të parë tek berberi, përcjell albeu.com.

Ndryshe nga shumë fëmijë të tjerë që e kanë frikë berberin dhe nuk kanë aspak eksperienca të këndshme tëk ai, ky vogëlush argëtohet pa masë ndërsa berberi i pret flokët.

Ai duket i lumtur dhe shumë i adhurueshëm teksa pret flokët për herë të parë. /albeu.com/

Shtuar më 15/09/2017, ora 12:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori