Valltarja kërcen para burrit të saj, si reagon këngëtarja e njohur (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj Serjoza Markov janë përfolur shumë në mediat rozë, për shkak të lidhjes së tyre që në fillime mbajtën të fshehtë.

Së fundmi ata janë bërë prindër të një djali të quajtur Jon. Ndërkohë çfiit ndodhen me pushime jashtë vendit dhe duket se po e shijojnë shumë kohën e kaluar atje.

Ata e kanë kaluar natën e mbrëmshme në një lokal ku e pranishme ishte një valltare e zhanrit belly-dance.

Adelina ka filmuar valltaren teksa kërcente para bashkëshortit të saj dhe duket shumë e lumtur teksa festojnë së bashku. /albeu.com/
Shtuar më 30/12/2018, ora 15:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori