U tremb për vdekje, por jo çdo gjë është ashtu siç duket (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Çakmakët në formë pistolete janë shumë të përhapur tashmë, por ata që nuk e dijnë ende këtë rreng kanë arsye përse të tremben.

Kështu i ka ndodhur edhe një sipërmarrësi në Turqi, i cili me të parë një të njohurin e tij që ka hyrë me këtë "armë" në godinë i është përgjëruar që të mos qëllojë.

Situata është sqaruar pasi ai ndezi cigaren me çakmakun-pistoletë duke shkaktuar mjaft të qeshura.

Videoja ka marrë miliona shikime në internet. /albeu.com/

Shtuar më 20/04/2017, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së