Trasmetimi direkt tregon çmendurinë e kësaj vajze (VIDEO)
Pëlqej
Trasmetimi live gjithmonë mban surpriza por ajo çfarë ka ndodhur gjatë një trasmetimi direkt i NBC, ku një vajzë shfaqet pas gazetarit dhe tregon gjoksin nuk kishte ndodhur kurrë më parë.

Vajza në fjalë zbuloi gjoksin tërësisht, teksa po bëhej raportimi direkt për një ceremoni fondesh të Hillary Clinton, që po mbahej në ato moment./albeu.com/
Shtuar më 25/08/2016, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori