Shkon për të vjedhur, dorëzohet vetë në polici (VIDEO)
Ka rezultuar e dështuar tentativa për vjedhje e një hajduti në Kinë.

Një i ri u filmua nga kamerat e sigurisë teksa i afrohet një dyqani dhe më pas tenton të hyjë brenda tij, përcjell albeu.com.

Në momentin që po futej në dyqan ai sheh se dera po mbyllej dhe tenton të largohet që të mos ngelë brenda.

Por nuk arriti të jetë i shpejtë sepse sic shihet dhe në video i ngec njëra këmbë brenda.

Ai u gjet nga policia dhe u arrestua. /albeu.com/


Shtuar më 06/09/2017, ora 14:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori