Ronela Hajati vjen "pisët" fare në këngën e re (VIDEO)
Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, ka publikuar një ditë më parë këngën e saj më të re. MVP është titulli misterioz, me të cilin këngëtarja na ve në mendime për shkak të titullit mjaft goditës.

Fillimi i këngës është gjithashtu mjaft interesat dhe fillon që në rreshtat e para me “Ai për mu’ o mbret, por ma e mirë jam vet”.

Vetë titulli i këngës MVP që do të thotë Most Valuable Player (lojtari më i zoti) na bën të mendojmë se për çfarë lojtari të vyer e ka fjalët Mala Gata shqiptare. Më i zoti në shtrat apo..?
Shtuar më 21/09/2019, ora 13:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori