Revoltohet vogëlushi: Hashim Thaçi, Hashim Thaçi... (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Shume simpatizante te PDK-se u gezuan dje me zgjedhjen e kryetarit te tyre, Hashim Thaci, ne postin e presidentit te Kosoves, por ka patur edhe nga ata qe jane merzitur jo pak, raporton Portali Albeu.

Keshtu ka ndodhur edhe me nje vogelush te quajtur Arbijon, i cili eshte merzitur shume nga fakti qe gjate gjithe dites se djeshme eshte folur vetem emri i Hashim Thacit.

Portali Albeu ju sjell me siper reagimin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2016, ora 10:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.