Raportim "live" në Florida, gazetari bëhet qull nga makina (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Edhe profesioni i gazetarit nuk është shumë i lehtë sidomos kur bëhet fjalë për raportim të drejtëpërdrejtë pasi ke të bësh me situata të paparashkikuara. Në të njëjtën situatë është gjendur gazetari që ju do të shikoni në videon më lartë i cili duke raportuar për një stuhi tropikale në Florida është bërë qull nga një makinë e cila kalon aty në ato momente. /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2012, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit