Raportim "live" nė Florida, gazetari bėhet qull nga makina (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Edhe profesioni i gazetarit nuk ėshtė shumė i lehtė sidomos kur bėhet fjalė pėr raportim tė drejtėpėrdrejtė pasi ke tė bėsh me situata tė paparashkikuara. Nė tė njėjtėn situatė ėshtė gjendur gazetari qė ju do tė shikoni nė videon mė lartė i cili duke raportuar pėr njė stuhi tropikale nė Florida ėshtė bėrė qull nga njė makinė e cila kalon aty nė ato momente. /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2012, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
20%
20%
20%
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.