E FUNDIT/ Gjendet i vdekur në breg një 70-vjeçar tek Shkëmbi i Kavajës
Qeni tmerrohet prej një brejtësi të vogël sa dora (VIDEO)
Pëlqej
Nje video humoristike dhe njëkohësisht e lezetshme ka qarkulluar në rrjetet sociale ku një qen reagon i frikësuar ndaj një brejtës u vogël të cilen e mban në dorë pronari i qenit.

Ai ia afron herë pas here brejtësin pranë fytyrës dhe qeni nuk leviz asgjë vecse zgurdullon sytë i trembur.

Mesa duket edhe qentë frikësohen ndonjëherë. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2017, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori