Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Prezantuesi nuk përmbahet, lëshon gazra gjatë prezantimit (VIDEO)
Pëlqej
Një situatë e pazakontë në media ka ndodhur në Alabama e Shteteve të Bashkuara.

Gazetari Chris Dunn teksa po prezantonte parashikimin e motit, ka nxjerrë një pjesë të trupit jashtë ekranit dhe është liruar nga gazrat, përcjell albeu.com.

Me siguri Dunn ka menduar se nuk do të dëgjohej tëk shikuesit dhe ka vepruar në atë mënyrë, por ka harruar të mendonte se mikrofonin e kishte ndezur.

E gjithë kjo situatë ka shkaktuar reagime dhe të qeshura pafund tek teleshikuesit.

“Do të kemi një fundjavë me gazra dhe reshje të lehta shiu”, shprehet njëri prej tyre në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2017, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori