Po ky, ç’po mundohet të bëjë?! (VIDEO)
Bota që po jetojmë është bërë si një skenë teatri shfaqjeje çmendurish dhe gjërash të pazakonta. Edhe ky person që mund ta shihni në videon më poshtë, mundohet të bëj diçka që jo të gjithë e bëjnë dhe arrin të tërheq vëmenjen e miliona njerëzve në internet. /albeu.com/


Shikoni videon:http://albeu.com/player/player.swf" width="480" height="380" bgcolor="undefined" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" flashvars="file=http://ciner.mncdn.net/03C5BF364248BB8793B60EE5D3AA8B32_c.mp4&title=Albeu.com lajme&frontcolor=000000&lightcolor=FF0000&screencolor=CCCCCC&logo=http://albeu.com/player/logo.png"/>
Shtuar më 02/10/2011, ora 19:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori