Po bënte ushtrime fizike, gruaja godet fytyrën në dysheme (VIDEO)
Pëlqej
Një vajzë nga Amerika po bënte ushtrime fizike duke përdorur një pajisje me rrota, përcjell albeu.com.

Por në momentin kur po ushtrohej asaj i rrëshket rrota dhe bie me fytyrë në dysheme.

Videoja ka bërë xhiro nëpër rrjetet sociale, edhe për faktin se vajza nuk ka zgjedhur veshjen e duhur për tu ushtruar, xhinse dhe kanatjere. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2017, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori