Pamje që ju shkrijnë së qeshuri, chipmunk dehet me alkol (VIDEO)
Pëlqej
Janë shfaqur disa pamje qesharake të cilat tregojnë një chipmunk të dehur ndërsa shëtit në një shtëpi në veri-lindje të Kinës, përcjell albeu.com.

Kafsha kishte gjetur alkol në mbeturinat e hedhura.

Reagimi i saj ka ngjallur humor në rrjetet sociale sepse dallohet kafsha e cila lëviz me vështirësi dhe përplaset gjithandej. /albeu.com/


Shtuar më 19/09/2017, ora 17:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori