Një telefonatë nga dy të panjohur (VIDEO)
Pëlqej
Telefoni është kthyer si një mik apo shok i yni, por ka edhe raste kur telefoni kthehet në një mik të mërzitshëm pasi janë të shumta telefonatat që vijnë nga të panjohur që marrin gabimisht, si dhe nga miqtë apo të afërmit tanë kur duan të bëjnë një shaka nëpërmjët një bisede telefonike.

Kështu kanë gjetur një mënyrë interesante argëtuese dy të rinjtë Altini dhe Çimi, ku telefonata e rradhës shkon tek një familje në Lushnje ku biseda merr një rrjedhë mjaft gazmore. Zonja që telefonohet vazhdon bisedën sikur është duke biseduar me një të afërmin e saj, pasi djemtë ashtu hiqen, por papritmas telefonata mbyllet pasi djemtë i kërkojnë një shumë parashë. Fundja, sa herë futet paraja në mes të gjithë mezi marrim frymë...

Për më shumë ndiqni videon...
Shtuar më 01/11/2015, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori