Miu tremb për "vdekje" macen së bashku me të zotin (VIDEO)
Pëlqej
Një djalë nga Meksika tentoi të kapte një mi së bashku me macen e tij.

Por situata i doli jasht kontrollit në momentin kur miu u tregua më i shpejtë dhe i bëri lëmsh, përcjell albeu.com.

Djali u friksua dhe me shpejtësi tentoi të dalë nga dera, dhe në të njëtën kohë edhe macja pas tij.

Reagimi i djalit ka bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe është shpërndarë në shumë vende. /albeu.com/

Shtuar më 17/09/2017, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori