Ky është idioti më i madh në Egjipt (VIDEO)
Ky njerivideo është shpallur si idioti më i madhEgjipt. Ai ngacmon dhe u bën rrengje njerëzve të zakonshëm, të cilët reagojnë të irrituar ndaj shakave të tij, shpesh të rrezikshme.
/albeu.com/
Shtuar më 19/05/2012, ora 16:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori