Kur qeni është më i zgjuar se njeriu (VIDEO)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një debat ka përfunduar në grindje , sharje dhe rrahje , kshu ka ndodhur me këto femra në video ku debati ka rritur deri në shkelma, grushta, kapje për flokë.

Po ajo që bie në sy është qeni i shtëpisë i cili po mundohet t'i ndajë dhe nuk shqitet nga zënka kurrsesi. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2016, ora 09:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}