Kokrra e shalqinit "prodhon" pije freskuese (VIDEO)
Pëlqej
Kjo është një ndër videot më gazmore që po shpërndahet gjerësisht në rrjetet sociale.

Një nga punëtorët në arë ka menduar të bëjë një shaka nga futur më parë pije freskuese në disa kokrra bostani, të cilat i pret më pas dhe përballet me një "surprize".

Shijojeni videon!
Shtuar më 06/03/2017, ora 13:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori