Klodiana Shala trajnon Rinën për fund-shpinën e saj (VIDEO)
Klodiana Shala , njihet si atletja shqiptare që ka thyer më shumë rekorde kombëtare dhe ka fituar më shumë medalje.

Klodiana është kampionia shqiptare dhe rekordmenia absolute në garat e 100, 200, 400 metrave.

Ditën e djeshme ajo ka qënë në “Shiko Kush LUAN” dhe një palestër në kushte të shtëpisë është përgatitur për Klodianën.

Atletja u përball me sfida njëra pas tjetrës e ndër to ishte të instruktonte Rina Balajn, teksa bën ushtrim për fund-shpinën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2018, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori